AdobeStock 169533642

Over ons

Arcade Dordrecht is een vereniging van 10 schoolbesturen die samen zorgen voor  de onderwijshuisvesting in het primair en speciaal onderwijs in de gemeente Dordrecht. Tot onze taken vallen onder meer nieuwbouw, renovatie, onderhoud en verhuur van deze huisvesting.

De zorg voor onderwijshuisvesting is een taak die wettelijk bij de gemeente ligt. Deze taak is overgedragen aan het collectief van schoolbesturen (doordecentralisatie). 

De schoolbesturen zijn lid van de vereniging en vormen samen de ledenvergadering. De ledenvergadering kiest een dagelijks bestuur. Het huisvestingsbedrijf draagt zorg voor de uitvoering van alle huisvestingsvraagstukken

AdobeStock 585684996
Algemene ledenvergadering
Bestuur
Huisvestingsbedrijf

Algemene ledenvergadering

Group 225

Dhr. D. (Dirk) van der Bijl
Stichting H3O

Group 226

Mw. C. (Christa) van Delen
SPON

Group 227

Mw. S. (Saskia) van Duyn - Le Maire
Nestas Scholengroep

Group 230

Dhr. C. (Cihan) Gerdan
SIPOR

Group 229

Mw. M. (Marieke) de Kreek - Haven
Yulius

Group 228

Dhr. G. Holster
VCORG

Group 231

Dhr. J. (Jaap) van der Put
Scholen van Oranje

Group 232

Dhr. J.J. (Jan Jaap) Hubeek
SVZH

Group 233

Mw. P (Pien) Verwilligen
DSVAG

Group 234

Mw. M (Marielle) Wetzels
AURIS

Bestuur

Arcade Dordrecht is een vereniging van onderstaande 10 schoolbesturen.

Dhr. L. (Leendert) Odijk
Onafhankelijk voorzitter

Dhr. J. (Jaap) van der Put
Penningmeester

Mw. S. (Saskia) van Duyn - Le Maire
Projecten

Mw. C. (Christa) van Delen
Personeel & Organisatie

Huisvestingsbedrijf

Leo Boelen - van der Put
Adviseur Vastgoed
lboelen@arcade-dordrecht.nl

Andy Djodarmo
Adviseur Vastgoed
adjodarmo@arcade-dordrecht.nl

Piet Hultermans
Projectleider Vastgoed
phultermans@arcade-dordrecht.nl

John Kusters
Manager Vastgoed
jkusters@arcade-dordrecht.nl

Ruud Marico
Adviseur B&O
rmarico@arcade-dordrecht.nl

Cindy Provoost
Beleidsmedewerker B&O
cprovoost@arcade-dordrecht.nl

Gregory van Randwijk Projectleider Vastgoed gvanrandwijk@arcade-dordrecht.nl

Open vacature
Directeur
sollicitatie@arcade-dordrecht.nl

Annelies van Hengel
Secretariaat
secretariaat@arcade-dordrecht.nl

l

© Arcade Dordrecht

Privacyverklaring | Ontwerp en realisatie: Nuvastgoed